ЗВАРНИК

(з присвоєнням національної і міжнародної кваліфікації)

Міжгалузевий учбово-атестаційний центр Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона має більш як 50-річний досвід з професійної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації зварників за різними способами зварювання з підтвердженням професійної кваліфікації в національній і міжнародній кваліфікаційних системах.

В Україні тільки МУАЦ ІЕЗ ім. Є.О.Патона має акредитацію Міжнародного інституту зварювання і Європейської зварювальної федерації на проведення міжнародних програм професійного навчання зварників з видачею диплома про присвоєння професійної кваліфікації «Міжнародний зварник».

Професійна підготовка та кваліфікація зварників в МУАЦ ІЕЗ ім. Є.О.Патона проводиться за гармонізованими програмами, зміст і обсяг яких визначені на основі національних і міжнародних стандартів, в залежності від способу зварювання, рівня професійної кваліфікації і виду професійного навчання.

Професійні кваліфікації:

• зварник ручного дугового зварювання покритими електродами (ММА);
  • зварник ручного дугового зварювання плавким металевим (вольфрамовим) електродом в інертних газах (TIG);
  • зварник механізованого дугового зварювання плавким металевим електродом в захисних газах (MAG/MIG).